RU UA EN

Сервери і системи зберігання даних


Сервери і системи зберігання даних

Сервери і системи зберігання даних

Обсяги інформації та бази даних, з якими працюють сьогоднішні підприємства і компанії з кожним роком зростають у геометричній прогресії. Зростають запити керівників підприємств не тільки до швидкості роботи машин з величезними обсягами інформації, але і до якості, надійності зберігання даних, накопичувачів інформації, можливостям моментально відшукати потрібний елемент. Саме тому правильно обрана система зберігання даних (сервер для зберігання даних) - дуже важлива складова Вашого успіху в бізнесі. Найбільш надійні сховища даних (інформаційні накопичувачі) ті, які здатні не тільки зберігати, але і при необхідності відновлювати в колишньому місці втрачені з якихось причин дані. Цей ефект досягається завдяки системам резервного копіювання даних.


Для чого потрібні системи зберігання даних?

Сервери для зберігання даних, по-перше, необхідні для забезпечення інформаційної безпеки Вашого бізнесу. Вона досягається завдяки високому рівню конфіденційності, централізації даних, резервного копіювання даних і т.д.
По-друге, завдяки сучасним системам зберігання даних, збільшується швидкість обробки інформації, а також пошук необхідних даних у величезних інформаційних і дискових масивах.
По-третє, Ви завжди можете бути впевнені, що абсолютно вся нова інформація, скільки величезним б не виявився її обсяг, буде повністю записана і надійно збережена на сервері для зберігання даних (зокрема, проведено її резервне копіювання даних на пристрої резервного копіювання).
Зрештою, завдяки надійній системі зберігання даних, Ви ніколи більше не зустрінетесь з проблемою втрати важливої інформації, яка була записана на якомусь з загубилися дисків.


 Сервери та системи зберігання даних

Найпоширеніші типи систем зберігання даних

Найбільш часто при створенні мережі зберігання даних застосовує метод консолідації.

Такі системи зберігання файлів і даних представлені в наступних варіантах:


Робота практично зі всіма серверними вендорами і вендорами СГД (IBM, Hewlett-Packard, FujitsuSiemensComputers, Dell, Sun Microsystems, EMC2, Hitachi Data Systems, NetApp) дозволяє IT & T бути вільним в пропозиції клієнтам як гомогенних (на базі устаткування одного з вендорів), так і гетерогенних (на базі обладнання різних вендорів) серверних систем. Очевидно, що працездатність системи безпосередньо залежить від адекватності технологічних ідей, закладених при її проектуванні.

На етапі проектування ми застосовуємо комплексний підхід, який включає наступні етапи:


Це гарантує економічність і високу ефективність самого рішення, а також дотримання необхідного рівня із захисту інформації.

Багатий досвід IT & T гарантує замовникам: