RU UA EN

Центри обробки даних (ЦОД)


Центри обробки даних (ЦОД)

Центри обробки даних (ЦОД)

Організація обробки і зберігання даних

Сучасні тенденції розвитку інформаційних технологій у великих вітчизняних компаніях з розвиненими інформаційними системами і зростаючий рівень автоматизації невеликих і середніх підприємств вимагають створення ефективних і технологічно просунутих рішень для організації обробки і зберігання даних.

Для вирішення подібних завдань компанія IT & T пропонує професійні послуги з побудови високонадійних центрів обробки даних (ЦОД), що гарантують безперервну роботу ІТ-сервісів, що підтримують комплекс бізнес-процесів компанії, а також забезпечують масштабовану платформу для подальшого розвитку інформаційних систем компанії.


При побудові ЦОД компанія IT & T використовує комплексний підхід, який включає в
себе наступні стадії реалізації проекту:


Комплексний підхід компанії IT & T забезпечує ефективне використання ресурсів на кожному етапі / стадії реалізації проекту, гарантуючи максимальне досягнення цілей проекту за рахунок поетапного проектування і впровадження всіх підсистем майбутнього центру обробки даних і гнучкої системи управління проектом.


Основні переваги, які отримує клієнт після побудови ЦОД:


Додатково компанія IT&T пропонує послуги з впровадження модульних (контейнерних) центрів обробки даних, які забезпечують мобільність обчислювальної інфраструктури і мають більш високу швидкість розгортання в порівнянні з традиційною архітектурою ЦОД. Єдина система управління і моніторингу дає можливість підвищити ефективність адміністрування ЦОД і дозволяє оперативно виявляти потенційні загрози за рахунок консолідації в центральній панелі всіх систем управління - як основного центру обробки даних, так і резервних ЦОД. Скорочення витрат на підтримку інформаційних систем дозволяє оптимізувати бюджет ІТ-служби компанії за рахунок більш ефективного використання обчислювальних ресурсів і централізації управління.