RU UA EN

Консалтинг


Консалтинг

Розвиток бізнесу замовника

Компанія IT&T вирішує завдання розвитку бізнесу замовника, спираючись на комплексний підхід, який охоплює всі стадії реалізації проекту: консалтинг, впровадження та інтеграцію, навчання користувачів, сервісне обслуговування. Замовник отримує інструменти контролю та управління підприємством, взаємодії з контрагентами, вибудувані процеси управління фінансами, персоналом, ІТ-інфраструктурою.


Рішення та послуги, що надаються компанією IT&T в області інформаційних технологій, дозволяють забезпечити відповідність інфраструктури (мережний, апаратної й програмної) і ІТ-процесів замовника його бізнес-процесів, створюючи ефективну платформу для ведення та розвитку бізнесу.


IT&T має у своєму розпорядженні необхідні ресурси для впровадження, розвитку і підтримки бізнес-додатків, а також їх інтеграції в єдиний інформаційний ландшафт організації. Пропоновані компанією IT&T бізнес-додатки дозволяють автоматизувати рутинні процедури, забезпечують підтримку ключових напрямів діяльності організацій, допомагають вибудувати бізнес-процеси відповідно до ефективними моделями, що існують у світовій практиці.


IT&T надає допомогу в реалізації бізнес-стратегії компанії, оптимізації бізнесу і підвищення його ефективності. У рамках напрямку ІТ-консалтингу фахівці IT&T допоможуть вам розробити і реалізувати ІТ-стратегію, вибудувати ефективні процеси управління та експлуатації ІТ, розробити надійну систему управління інформаційною безпекою.


Ми працюємо за наступними напрямками: