RU UA EN

Побудова СКС


Побудова СКС

СКС (Структурована кабельна система)

Ієрархічна кабельна система, що включає в себе всі необхідні пасивні компоненти для створення середовища передачі інформації: телекомунікаційні кабелі, з'єднувальні пасивне, пасивне комутаційне обладнання.

СКС є універсальним і гнучким рішенням завдання побудови кабельної інфраструктури будівлі, причому ця інфраструктура адаптована до даної будівлі і здатна підтримувати широкий діапазон функцій (сервісів).

СКС може використовуватися не тільки в локальних мережах і телефонії, а також для передачі сигналів у системах контролю, моніторингу, управління господарськими службами будівлі (охоронна і пожежна сигналізації, системи відеоспостереження і т.д.). Основними стандартами на кабельне обладнання приміщень є американський ANSI/TIA/EIA-568 і міжнародний ISO / IEC 11801.


Побудова СКС

Побудова СКС (структурованих кабельних систем) представляє з себе непросту задачу, ефективно і правильно виконати яку зможуть тільки досвідчені фахівці. Компанія IT&T неодноразово зарекомендувала себе як умілий партнер в побудові різноманітних СКС, в тому числі й досить різнорідних і нестандартних.

Структуровані кабельні системи становлять основу сучасної IT-інфраструктури, так як з'єднують між собою більшу частину інформаційно-обчислювального комплексу: робочі місця співробітників, серверну кімнату, телефони та АТС, систему відеоспостереження та контролю доступу , датчики пожежної та охоронної сигналізації, та інші електронно-обчислювальні засоби та пристрої.

Фахівці нашої компанії виконують увесь комплекс робіт, пов'язаних з побудовою СКС: