RU UA EN

Про нас


IT&T Ми є офіційним партнером таких відомих світових виробників обладнання як CISCO, IBM, Fujitsu, Dell, TANBERG, та датської компанії Evrika Solutions A/S на Україні.

Наша діяльність орієнтована на поставку, впровадження та підтримку сучасних інформаційно-обчислювальних комплексів, складних серверних систем обробки, збереження, передачі, резервного копіювання даних, тощо. Також, ми надаємо послуги по встановленню, налагодженню, технічному обслуговуванню обладнання та його гарантійній та післягарантійній підтримці.

Ми маємо можливість впровадження сучасного серверного обладнання на базі Mainframe. Подібні системи відрізняються високим рівнем надійності, допомагають об’єднати управління ІТ-ресурсами. Це дозволить зменшити витрати на обслуговування, персонал та електроенергію, значно заощадить кошти на придбання ліцензій.

Крім того, при потребі, наші фахівці можуть впровадити високоякісні комплекси з передачі зображення та організації відеоконференцій, встановлення звичайного комп’ютерного обладнання, засобів друку та копіювання.

Серед наших замовників є наступні вітчизняні та іноземні компанії: